Honda Marine kauss spiningošanā 2010

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnes ezerā norisinājās, nu jau par tradīciju kļuvušais, ikgadējais Honda Marine kauss spiningošanā. Neskatoties uz visai skarbajiem laika apstākļiem - lietus, viļņi, stiprs vējš un zemā gaisa temperatūra, sacensībās piedalījās 78 ekipāžas 152 vīru un 4 sieviešu sastāvā. Tai skaitā 2 ekipāžas no Lietuvas un viena no Igaunijas. Par kritēriju sacensību vērtēšanā tika nolemts ieskaitīt divas noķertas līdakas no ekipāžas ne mazākas par 60cm. Šo kritēriju izdevās izpildīt tikai trim komandām, kuras attiecīgi ieguva pirmās trīs vietas. Arī pirmās vietas ieguvēju “Rolands” ekipāžas dalībnieku Rolanda Greiziņa un Artūra Slavinska noķertajā lomā atbilstošas kritērijam izrādījās tikai divas līdakas no četrām noķertajām. Pa vienai līdakai no komandas virs 60cm izdevās noķert vēl 13 ekipāžām. Lielākā līdaka, ko sacensību laikā izdevās noķert, svēra 4,660kg, šī veiksme krita ekipāžas “2A” dalībniekiem tēvam un dēlam Andim un Linardam Āboliņiem. Piebildīsim, ka šīs ekipāžas dalībnieks Linards Āboliņš (8 gadi) ieguva veicināšanas balvu kā jaunākais sacensību dalībnieks.

Ievērības cienīgi lomi bija arī 4,680kg smagais zandarts (ekipāža “Fortūna” no Alūksnes, Dzintars Roslovs un Aivars Sniķeris), 1,160kg lielais asaris (ekipāža “Kimlaks” no Alūksnes, Gunārs Rozenbergs un Genādijs Maļinovskis).

Honda Marine kausa uzvarētāji:

1.vieta - ekipāža no Rīgas “Rolands”, Rolands Greiziņš un Artūrs Slavinskis (2 līdakas ar kopējo svaru 5,640kg);
2.vieta - ekipāža no Alūksnes ekipāža “Jenoti”, Andrejs Štaurs un Eva-Antra Raipale (2 līdakas ar kopējo svaru 3,310kg);
3.vieta - ekipāža “Taram Baram” no Lietuvas, Audrius Blinstrubas un Kestutis Šapelas (2 līdakas ar kopējo svaru 2,880kg).

Pēdējo trīs vietu ieguvēji, ekipāžas, kas uz ieskaiti atnesa kaut vienu zivi, kas atbilda ieskaites kritērijiem, saņēma veicināšanas balvas - piedalīšanos par brīvu nākamā gada Honda Marine kausa sacensībās.

Pateicamies šo sacensību organizatoriem un atbalstītājiem - “H-33”, “NipponAuto”, “Normark Latvia” un “E-BOAT.LV”. Kā arī pateicamies visiem šo sacensību dalībniekiem!
 

Attēlu galerija
lieldienas